Basiver.com

Kurumsallığa tam anlamıyla hizmet veren antetlikağıt, herhangi bir kötü imaj görüntüsüne sebebiyet verilmemesi için kaliteli olmak zorundadır. Bu bağlamda basiver.com bu yükü üzerinizden alarak en kaliteli antetli kağıt üretimini talebiniz doğrultusunda yapmaktadır.

BoyutMiktarAdet Fiyatı
A4 - 210x297 mm100 398,25₺
250 594,00₺
1000 513,00₺
2000 958,50₺
5000 2.160,00₺
10000 3.915,00₺
20000 7.290,00₺
Daha Fazla
Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.

Antet kelimesi Fransızca kökenlidir ve başlık anlamına gelmektedir. Şirketlerin kendilerine has bir şekilde özel olarak hazırlattığı bir kağıt çeşidi olup, şirket logosunun ve şirket hakkında çeşitli bilgilerin bulundurulduğu bir kağıt türüdür. Genellikle antetli kağıtların sağ veya sol üst kısımlarında logo ve firma isimleri bulunur.

Basiver.com ile sipariş vermek oldukça kolay. Yukarıda hazır olarak verilen ölçüleri seçerek A4 veya A5 boyutları arasında tercihinizi konuşturabilirsiniz. Baskı rengi ve kağıt türleri olarak en kaliteli olan seçenekler otomatik olarak seçili olacaktır.

Ne yapmak istiyorsunuz?” bölümü altında sipariş verirken tasarımlarınızı siparişinizle birlikte bize gönderebilir veya sıfırdan herhangi bir harici yazılıma ihtiyaç duymadan, tamamen site içerisinde kendi özel tasarımınızı hazırlayarak baskı için hazır hale getirebilirsiniz. Tasarım yükledikten sonra veya kendi tasarımınızı oluşturduktan sonra “Sepete Git” butonu ile kolaylıkla siparişinizin son basamağına gidebilir, adres bilgilerinizi girebilir, ödeme seçeneklerine erişebilirsiniz.

Sizin için tasarlayalım” kısmında ise tasarıma sahip değilseniz uzman ekibimizce çarpıcı bir tasarıma sahip olabilir ve baskıya dökebilirsiniz. Bunun için “Sizin için tasarlayalım” kısmını “Evet” olarak işaretleyip, hemen aşağıdan “Ne yapmak istiyorsunuz” kısmını kullanabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda uzman ekibimizce hazırlanan amacına yönelik bir tasarımla baskınızı size ulaştırmış olacağız.

Kargo konusunda herhangi bir şüpheye yer vermemek adına kargo hesaplama aracımız da yine hizmetinizdedir. Türkiye’nin dilediğiniz noktasına sipariş verebilir ve bunu maliyet üzerinden saniyeler içerisinde hesaplayabilirsiniz.

Herhangi bir soru, görüş ve öneriniz için hemen sağ alt tarafta bulunan WhatsApp iletişim seçeneğimizden yararlanabilir, saniyeler içerisinde destek alabilirsiniz!

 

KARGO SÜRECİMİZ KONUSUNDA BİLMENİZ GEREKENLER

Üretim, Paketleme ve Kargoya Teslimat

Siparişleriniz siparişinizden sonra hızlıca üetime alınmaktadır. Üretimi tamamlanan Ürünleriniz kargoda zarar görmeyecek şekilde paketlenerek işyerimizden kargo kuryesine teslim edilmektedir.

Kargo Takibi ve Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünlerinizin kargo takip numarasına sistemimiz üzerinden alabilirsiniz. Kargonuzun takibi ve teslimat sürecini yurtiçi kargo firmasından takip edebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda kargo firmasına ve bize sorununuzu iletebilirsiniz. Sorunun çözümünün hızlandırılması konusunda elimizden geleni yapacağız. Ürünün teslimatı sonrasında lütfen kontrol ediniz ve herhangi bir aksilik varsa kargo görevlisi ile tutanak tutmayı unutmayınız.

Fiyatı Hesaplama

Toplam : 398,25₺

Posta kodunuzu girin
Kargo Dahil Toplam : 398,25₺
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Ürün İnceleme