Basiver.com

Billboard baskısı reklam için en etkili seçeneklerden biridir. Şehrinizin veya ilçenizin en işlek yerlerinde sergileyebileceğiniz çarpıcı bir tasarıma sahip billboard baskısı sizlerin rakipleriniz karşısında bir adım öne geçebilmenize olanak tanıyacaktır.

BoyutEn azEn çokAdet Fiyatı
200x350 cm11000 86,73₺
Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.

Billboard baskısı için en önemli kriter tabi ki göze hitap edebilmesi için baskı kalitesidir. Basiver.com ise bu anlamda deneyimli ve yetenekli kadrosuyla en iyilerden biri olarak kalite konusunda asla ödün vermeyerek sizleri hayal kırıklığına uğratmaz.

“Ne yapmak istiyorsunuz?” bölümü altında sipariş verirken tasarımlarınızı siparişinizle birlikte bize gönderebilir veya sıfırdan herhangi bir harici yazılıma ihtiyaç duymadan, tamamen site içerisinde kendi özel tasarımınızı hazırlayarak baskı için hazır hale getirebilirsiniz. Tasarım yükledikten sonra veya kendi tasarımınızı oluşturduktan sonra “Sepete Git” butonu ile kolaylıkla siparişinizin son basamağına gidebilir, adres bilgilerinizi girebilir, ödeme seçeneklerine erişebilirsiniz.

Türkiye’nin dilediğiniz noktasına siparişlerinizde kargonuz bedava!

Herhangi bir soru, görüş ve öneriniz için hemen sağ alt tarafta bulunan WhatsApp iletişim seçeneğimizden yararlanabilir, saniyeler içerisinde destek alabilirsiniz!

KARGO SÜRECİMİZ KONUSUNDA BİLMENİZ GEREKENLER

Üretim, Paketleme ve Kargoya Teslimat

Siparişleriniz siparişinizden sonra hızlıca üetime alınmaktadır. Üretimi tamamlanan Ürünleriniz kargoda zarar görmeyecek şekilde paketlenerek işyerimizden kargo kuryesine teslim edilmektedir.

Kargo Takibi ve Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünlerinizin kargo takip numarasına sistemimiz üzerinden alabilirsiniz. Kargonuzun takibi ve teslimat sürecini yurtiçi kargo firmasından takip edebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda kargo firmasına ve bize sorununuzu iletebilirsiniz. Sorunun çözümünün hızlandırılması konusunda elimizden geleni yapacağız. Ürünün teslimatı sonrasında lütfen kontrol ediniz ve herhangi bir aksilik varsa kargo görevlisi ile tutanak tutmayı unutmayınız.

Fiyatı Hesaplama

Toplam : 86,73₺

Posta kodunuzu girin
Kargo Dahil Toplam : 86,73₺
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Ürün İnceleme