Basiver.com

Yoğun iş veya okul günlerinde herhangi bir çıktı alabilmek bazen zor olabiliyor. Basiver.com sayesinde birkaç tık ile kolayca çıktılarınızı yüksek kalitede sipariş verebilirsiniz. 

BoyutEn azEn çokAdet Fiyatı
A5 - 15x211100 33,75₺
101250 67,50₺
251500 101,25₺
A4 - 21x301100 40,50₺
101250 74,25₺
251500 121,50₺
A3 - 30x421100 54,00₺
Daha Fazla
Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.

Türkiye’nin dilediğiniz noktasına kolaylıkla sipariş verebilir, sitemiz dahilinde bulunan diğer araçlarımızı kullanarak gerek kargo maliyet hesaplaması, gerekse tasarımlarınızı bizzat kendi ellerinizle oluşturabilirsiniz.

Ekstra maliyet gözünüz korkutmasın! Sitemiz dahilinde bulunan kargo hesaplama aracı ile hangi şehre sipariş vermek isterseniz çıkacak olan kargo masrafını sipariş vermeden önce görebilirsiniz.

Tasarıma sahip olun ya da olmayın, kendi tasarımlarınızı oluşturmanız sadece birkaç dakika! Tasarıma ihtiyacınız varsa sitemiz sayesinde birkaç tık ile kolaylıkla kendi tasarımınızı oluşturabilir, siparişinize anında ekleyebilirsiniz. Yine de tecrübeli ekibimizce oluşturulacak olan bir tasarımı da tercih etmek tamamen sizin inisiyatifinizde.

“Ne yapmak istiyorsunuz?” bölümü altında sipariş verirken tasarımlarınızı siparişinizle birlikte bize gönderebilir veya sıfırdan herhangi bir harici yazılıma ihtiyaç duymadan, tamamen site içerisinde kendi özel tasarımınızı hazırlayarak baskı için hazır hale getirebilirsiniz. Tasarım yükledikten sonra veya kendi tasarımınızı oluşturduktan sonra “Sepete Git” butonu ile kolaylıkla siparişinizin son basamağına gidebilir, adres bilgilerinizi girebilir, ödeme seçeneklerine erişebilirsiniz.

“Sizin için tasarlayalım” kısmında ise tasarıma sahip değilseniz uzman ekibimizce çarpıcı bir tasarıma sahip olabilir ve baskıya dökebilirsiniz. Bunun için “Sizin için tasarlayalım” kısmını “Evet” olarak işaretleyip, hemen aşağıdan “Ne yapmak istiyorsunuz” kısmını kullanabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda uzman ekibimizce hazırlanan amacına yönelik bir tasarımla baskınızı size ulaştırmış olacağız.

Basiver.com ile sipariş vermek oldukça kolay. Yukarıda hazır olarak verilen ölçüleri seçebilir veya özel ölçü oluşturarak hayalinizdeki tasarımı saniyeler içerisinde talep edebilirsiniz. Fiyat detayları kısmında bulunan “Fiyat Listesi”’nden yararlanmayı unutmayın!

Basiver.com ile sipariş verirken ki özgürlüğe tam anlamıyla sahip olacaksınız.

Herhangi bir soru, görüş ve öneriniz için hemen sağ alt tarafta bulunan WhatsApp iletişim seçeneğimizden yararlanabilir, saniyeler içerisinde destek alabilirsiniz!

KARGO SÜRECİMİZ KONUSUNDA BİLMENİZ GEREKENLER

Üretim, Paketleme ve Kargoya Teslimat

Siparişleriniz siparişinizden sonra hızlıca üetime alınmaktadır. Üretimi tamamlanan Ürünleriniz kargoda zarar görmeyecek şekilde paketlenerek işyerimizden kargo kuryesine teslim edilmektedir.

Kargo Takibi ve Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünlerinizin kargo takip numarasına sistemimiz üzerinden alabilirsiniz. Kargonuzun takibi ve teslimat sürecini yurtiçi kargo firmasından takip edebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda kargo firmasına ve bize sorununuzu iletebilirsiniz. Sorunun çözümünün hızlandırılması konusunda elimizden geleni yapacağız. Ürünün teslimatı sonrasında lütfen kontrol ediniz ve herhangi bir aksilik varsa kargo görevlisi ile tutanak tutmayı unutmayınız.

Fiyatı Hesaplama

Toplam : 40,50₺

Posta kodunuzu girin
Kargo Dahil Toplam : 40,50₺
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Ürün İnceleme