Basiver.com

Poster duvar takvimi, belirttiğiniz ve dilediğiniz tasarım konseptine bağlı kalarak oluşturulan takvimdir. Örnek resimde de görüldüğü gibi takvimin üst kısmında bulunan alan için dilediğiniz tasarımı bizlere gönderebilir veya o alan için uygun bir tasarım talep edebilirsiniz. Boyut, miktar, kağıt türü ve delik seçeneklerini isteğinize bağlı olarak belirledikten sonra sipariş verebilir ve kısa süre içerisinde sizlere gönderebiliriz.

BoyutMiktarAdet Fiyatı
28x431 58,50₺
10 247,50₺
25 496,50₺
50 845,50₺
100 1.494,50₺
250 3.244,50₺
500 4.993,50₺
Daha Fazla
Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.

Yüksek kaliteli ve dayanıklı poster duvar takvimibasiver.com ayrıcalığı ile oldukça yüksek kalitede, kısa sürede size ulaşacaktır.

Basiver.com ile sipariş vermek oldukça kolay. Yukarıda hazır olarak verilen ölçülerden birini seçebilir, belirlenen üç adet boyut standartları arasında seçim yapabilirsiniz.

Dilerseniz delikli seçeneğini seçip size gelen ürünün bir yerlere asılabilmesi için uygun halde olmasını belirleyebilir, dilerseniz deliksiz bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

“Ne yapmak istiyorsunuz?” bölümü altında sipariş verirken tasarımlarınızı siparişinizle birlikte bize gönderebilir veya sıfırdan herhangi bir harici yazılıma ihtiyaç duymadan, tamamen site içerisinde kendi özel tasarımınızı hazırlayarak baskı için hazır hale getirebilirsiniz. Tasarım yükledikten sonra veya kendi tasarımınızı oluşturduktan sonra “Sepete Git” butonu ile kolaylıkla siparişinizin son basamağına gidebilir, adres bilgilerinizi girebilir, ödeme seçeneklerine erişebilirsiniz.

“Sizin için tasarlayalım” kısmında ise tasarıma sahip değilseniz uzman ekibimizce çarpıcı bir tasarıma sahip olabilir ve baskıya dökebilirsiniz. Bunun için “Sizin için tasarlayalım” kısmını “Evet” olarak işaretleyip, hemen aşağıdan “Ne yapmak istiyorsunuz” kısmını kullanabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda uzman ekibimizce hazırlanan amacına yönelik bir tasarımla baskınızı size ulaştırmış olacağız.

Kargo konusunda herhangi bir şüpheye yer vermemek adına kargo hesaplama aracımız da yine hizmetinizdedir. Türkiye’nin dilediğiniz noktasına sipariş verebilir ve bunu maliyet üzerinden saniyeler içerisinde hesaplayabilirsiniz.

Herhangi bir soru, görüş ve öneriniz için hemen sağ alt tarafta bulunan WhatsApp iletişim seçeneğimizden yararlanabilir, saniyeler içerisinde destek alabilirsiniz!

KARGO SÜRECİMİZ KONUSUNDA BİLMENİZ GEREKENLER

Üretim, Paketleme ve Kargoya Teslimat

Siparişleriniz siparişinizden sonra hızlıca üetime alınmaktadır. Üretimi tamamlanan Ürünleriniz kargoda zarar görmeyecek şekilde paketlenerek işyerimizden kargo kuryesine teslim edilmektedir.

Kargo Takibi ve Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünlerinizin kargo takip numarasına sistemimiz üzerinden alabilirsiniz. Kargonuzun takibi ve teslimat sürecini yurtiçi kargo firmasından takip edebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda kargo firmasına ve bize sorununuzu iletebilirsiniz. Sorunun çözümünün hızlandırılması konusunda elimizden geleni yapacağız. Ürünün teslimatı sonrasında lütfen kontrol ediniz ve herhangi bir aksilik varsa kargo görevlisi ile tutanak tutmayı unutmayınız.

Fiyatı Hesaplama

Toplam : 60,50₺

Posta kodunuzu girin
Kargo Dahil Toplam : 60,50₺
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Ürün İnceleme