Basiver.com

Markanızı ya da kampanyanızı duyurmanın en basit ve etkili yolu el ilanıdır. Etkileyici bir tasarıma sahip herhangi bir el ilanı, hedef kitlenizi size doğru iletmek konusunda oldukça iyi işler çıkarır. Eğer tek yön bir baskı söz konusu ise ortaya çıkacak olan maliyet sizi fazlasıyla tatmin edecektir.

BoyutMiktarAdet Fiyatı
A7 - 9.50 x 20 cm100 191,70₺
200 297,00₺
500 675,00₺
1000 1.350,00₺
A5 - 14x20 cm100 337,50₺
200 675,00₺
500 1.012,50₺
Daha Fazla
Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.

El ilanları pazarlama ve reklam konusunda en etkili yöntemlerden biridir. Dilediğiniz reklam biçimini belirttiğiniz boyutlardaki kağıtlara bastırarak doğrudan hedef kitlenizin avucunun içine teslim edersiniz.

Tasarımınız olsun olmasın, basiver.com ile tasarım ve baskı çok kolay!

Tam anlamıyla fiyat performans ürünü olan hızlı el ilanı (tek yön), basiver.com ile oldukça kaliteli ve hızlı bir şekilde sizlere ulaşır. Bir el ilanı için en önemli kriter tabi ki kalitesiyle alakalıdır. Çünkü ulaşmak istediğiniz hedef kitlesi dokunarak ve bizzat yakından görebildiği el ilanı kaliteli olmalıdır.

Basiver.com ile sipariş vermek oldukça kolay. Yukarıda hazır olarak verilen ölçülerden birini seçebilir, A3, A4, A5 veya A7 boyutlarında el ilanı siparişi oluşturabilirsiniz.

“Ne yapmak istiyorsunuz?” bölümü altında sipariş verirken tasarımlarınızı siparişinizle birlikte bize gönderebilir veya sıfırdan herhangi bir harici yazılıma ihtiyaç duymadan, tamamen site içerisinde kendi özel tasarımınızı hazırlayarak baskı için hazır hale getirebilirsiniz. Tasarım yükledikten sonra veya kendi tasarımınızı oluşturduktan sonra “Sepete Git” butonu ile kolaylıkla siparişinizin son basamağına gidebilir, adres bilgilerinizi girebilir, ödeme seçeneklerine erişebilirsiniz.

“Sizin için tasarlayalım” kısmında ise tasarıma sahip değilseniz uzman ekibimizce çarpıcı bir tasarıma sahip olabilir ve baskıya dökebilirsiniz. Bunun için “Sizin için tasarlayalım” kısmını “Evet” olarak işaretleyip, hemen aşağıdan “Ne yapmak istiyorsunuz” kısmını kullanabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda uzman ekibimizce hazırlanan amacına yönelik bir tasarımla baskınızı size ulaştırmış olacağız.

Kargo konusunda herhangi bir şüpheye yer vermemek adına kargo hesaplama aracımız da yine hizmetinizdedir. Türkiye’nin dilediğiniz noktasına sipariş verebilir ve bunu maliyet üzerinden saniyeler içerisinde hesaplayabilirsiniz.

Herhangi bir soru, görüş ve öneriniz için hemen sağ alt tarafta bulunan WhatsApp iletişim seçeneğimizden yararlanabilir, saniyeler içerisinde destek alabilirsiniz!

KARGO SÜRECİMİZ KONUSUNDA BİLMENİZ GEREKENLER

Üretim, Paketleme ve Kargoya Teslimat

Siparişleriniz siparişinizden sonra hızlıca üetime alınmaktadır. Üretimi tamamlanan Ürünleriniz kargoda zarar görmeyecek şekilde paketlenerek işyerimizden kargo kuryesine teslim edilmektedir.

Kargo Takibi ve Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünlerinizin kargo takip numarasına sistemimiz üzerinden alabilirsiniz. Kargonuzun takibi ve teslimat sürecini yurtiçi kargo firmasından takip edebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda kargo firmasına ve bize sorununuzu iletebilirsiniz. Sorunun çözümünün hızlandırılması konusunda elimizden geleni yapacağız. Ürünün teslimatı sonrasında lütfen kontrol ediniz ve herhangi bir aksilik varsa kargo görevlisi ile tutanak tutmayı unutmayınız.

Fiyatı Hesaplama

Toplam : 675,00₺

Posta kodunuzu girin
Kargo Dahil Toplam : 675,00₺
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Ürün İnceleme