Basiver.com

Hızlı kartvizit ile kurumsal anlamda net bir görüntü elde edebilmek için gerekli kartvizite oldukça hızlı bir şekilde ulaşmanızın bir yoludur. Tamamen amacına yönelik olarak tasarlanarak, cüzdan, cep gibi yerler için oldukça yararlı boyutlarda hazırlanır.  Basiver.com ile dilediğiniz tasarımda hızlı kartvizit basabilir, hızlı bir şekilde size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

BoyutMiktarAdet Fiyatı
83x51 mm100 149,50₺ 134,50₺
150 179,50₺ 164,50₺
200 239,50₺ 224,50₺
250 299,50₺ 284,50₺
500 539,50₺ 524,50₺
Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.

Hızlı kartvizitin diğer kartvizitlerden ayıran temel özelliği vakit anlamında sunduğu esnekliktir. Eğer vakit anlamında zorlu bir süreçten geçiyor ve acilen kartvizite ihtiyaç duyuyorsanız sizler için oldukça kısa sürede kartvizit hazırlayabilir ve sizlere ulaştırabiliriz. Tek yapmanız gerek basit bir şekilde sipariş vermek. Hatta bir tasarıma sahip değilseniz bile sipariş verebilir ve tasarımı tarafımızca halledilmesini sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz diğer kartvizit çeşitlerimize de Standart Karvizit ve Sıvama Kartvizit linklerinden ulaşabilirsiniz.

Tasarım konusunda 2 adet revize hakkınız vardır ve bunlar daha sonra arttırılamaz. Görsellerinizi sipariş sonrasında grafik@basiver.com adresine toplu şekilde gönderebilirsiniz. Tasarımda yer alması gereken yazıları ise açıklama kısmına lütfen eksiksiz bir şekilde giriniz.

Tasarımınız yerleşim açısından oldukça önemli. Bu nedenle renk seçimi, yazı tipi gibi bilgileri detaylı bir şekilde girmeyi lütfen unutmayınız. Dilerseniz bir kağıda hayalinizdeki tasarımı çizebilir ve bize ulaştırabilirsiniz. Uzman ekibimizce tasarımınız en kaliteli ve düzgün bir biçimde hayata geçirilecektir.

Tasarımınız onaylanan sipariş sonrasında 1 iş günü içerisinde hazırlanarak tekrardan sizlerin onayına sunulacaktır. Başta da belirtildiği gibi 2 adet revize hakkınız bulunduğundan, tasarım konusunda dilediğiniz değişimi 2 defaya mahsus yapabilirsiniz.

“Ne yapmak istiyorsunuz?” bölümü altında sipariş verirken tasarımlarınızı siparişinizle birlikte bize gönderebilir veya sıfırdan herhangi bir harici yazılıma ihtiyaç duymadan, tamamen site içerisinde kendi özel tasarımınızı hazırlayarak baskı için hazır hale getirebilirsiniz. Tasarım yükledikten sonra veya kendi tasarımınızı oluşturduktan sonra “Sepete Git” butonu ile kolaylıkla siparişinizin son basamağına gidebilir, adres bilgilerinizi girebilir, ödeme seçeneklerine erişebilirsiniz.

“Sizin için tasarlayalım” kısmında ise tasarıma sahip değilseniz uzman ekibimizce çarpıcı bir tasarıma sahip olabilir ve baskıya dökebilirsiniz. Bunun için “Sizin için tasarlayalım” kısmını “Evet” olarak işaretleyip, hemen aşağıdan “Ne yapmak istiyorsunuz” kısmını kullanabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda uzman ekibimizce hazırlanan amacına yönelik bir tasarımla baskınızı size ulaştırmış olacağız.

Kargo konusunda herhangi bir şüpheye yer vermemek adına kargo hesaplama aracımız da yine hizmetinizdedir. Türkiye’nin dilediğiniz noktasına sipariş verebilir ve bunu maliyet üzerinden saniyeler içerisinde hesaplayabilirsiniz.

Herhangi bir soru, görüş ve öneriniz için hemen sağ alt tarafta bulunan WhatsApp iletişim seçeneğimizden yararlanabilir, saniyeler içerisinde destek alabilirsiniz!

KARGO SÜRECİMİZ KONUSUNDA BİLMENİZ GEREKENLER

Üretim, Paketleme ve Kargoya Teslimat

Siparişleriniz siparişinizden sonra hızlıca üetime alınmaktadır. Üretimi tamamlanan Ürünleriniz kargoda zarar görmeyecek şekilde paketlenerek işyerimizden kargo kuryesine teslim edilmektedir.

Kargo Takibi ve Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünlerinizin kargo takip numarasına sistemimiz üzerinden alabilirsiniz. Kargonuzun takibi ve teslimat sürecini yurtiçi kargo firmasından takip edebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda kargo firmasına ve bize sorununuzu iletebilirsiniz. Sorunun çözümünün hızlandırılması konusunda elimizden geleni yapacağız. Ürünün teslimatı sonrasında lütfen kontrol ediniz ve herhangi bir aksilik varsa kargo görevlisi ile tutanak tutmayı unutmayınız.

Fiyatı Hesaplama

Toplam : 153,50₺ 138,50₺

Posta kodunuzu girin
Kargo Dahil Toplam : 138,50₺
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Ürün İnceleme