Basiver.com

İpli karton çanta, üzerinde kendi şirketinizin logosu, markanız veya tamamen kendinize ait olan herhangi bir tasarımınızın bulunduğu bir çeşit karton poşet çeşididir. Poşet demek tam anlamıyla doğru olmayacağı gibi bir poşete göre çok daha fazla dayanıklıdır. Dayanıklı olması ile birlikte uzun süreler boyunca müşterileriniz tarafından kullanılabilir ve kullanıldığı süre boyunca bir bakıma ücretsiz reklam yapmış olur. Bu noktada kaliteli ve dayanıklı olması, yaptığınız reklam yatırımının süresini doğru oranda arttırır.Basiver.com ile üretilmiş olan ipli karton çantalar son derece kaliteli ve dayanıklıdır.

BoyutMiktarAdet Fiyatı
Büyük 51x33x13 cm (Yatay)500 9.701,10₺
1000 15.344,10₺
Küçük 25x16x6 cm (Dikey)500 4.719,60₺
1000 6.577,20₺
Orta 25x37x8 cm (Dikey)500 6.095,25₺
1000 9.248,85₺
Küçük 16x25x6 cm (Yatay)500 4.621,05₺
Daha Fazla
Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.

Çarpıcı bir tasarımınız var ise basiver.com kalitesi sizler için ihtiyacınız olan kaliteyi servis edecektir.

Bir tasarıma sahip değilseniz basiver.com kendi uzman ekibiyle eksik olan tasarımınızı üstlenecek ve etkileyici bir tasarımla hedef kitlenize ulaşmanıza yardım edecektir.

Tamamen harici bir yazılıma ihtiyaç duymadan kendi tasarımlarınızı dahi sitemiz üzerinden oluşturabilir, vereceğiniz siparişe dahil edebilirsiniz.

“Ne yapmak istiyorsunuz?” bölümü altında sipariş verirken tasarımlarınızı siparişinizle birlikte bize gönderebilir veya sıfırdan herhangi bir harici yazılıma ihtiyaç duymadan, tamamen site içerisinde kendi özel tasarımınızı hazırlayarak baskı için hazır hale getirebilirsiniz. Tasarım yükledikten sonra veya kendi tasarımınızı oluşturduktan sonra “Sepete Git” butonu ile kolaylıkla siparişinizin son basamağına gidebilir, adres bilgilerinizi girebilir, ödeme seçeneklerine erişebilirsiniz.

“Sizin için tasarlayalım” kısmında ise tasarıma sahip değilseniz uzman ekibimizce çarpıcı bir tasarıma sahip olabilir ve baskıya dökebilirsiniz. Bunun için “Sizin için tasarlayalım” kısmını “Evet” olarak işaretleyip, hemen aşağıdan “Ne yapmak istiyorsunuz” kısmını kullanabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda uzman ekibimizce hazırlanan amacına yönelik bir tasarımla baskınızı size ulaştırmış olacağız.

Kargo konusunda herhangi bir şüpheye yer vermemek adına kargo hesaplama aracımız da yine hizmetinizdedir. Türkiye’nin dilediğiniz noktasına sipariş verebilir ve bunu maliyet üzerinden saniyeler içerisinde hesaplayabilirsiniz.

Herhangi bir soru, görüş ve öneriniz için hemen sağ alt tarafta bulunan WhatsApp iletişim seçeneğimizden yararlanabilir, saniyeler içerisinde destek alabilirsiniz!

KARGO SÜRECİMİZ KONUSUNDA BİLMENİZ GEREKENLER

Üretim, Paketleme ve Kargoya Teslimat

Siparişleriniz siparişinizden sonra hızlıca üetime alınmaktadır. Üretimi tamamlanan Ürünleriniz kargoda zarar görmeyecek şekilde paketlenerek işyerimizden kargo kuryesine teslim edilmektedir.

Kargo Takibi ve Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünlerinizin kargo takip numarasına sistemimiz üzerinden alabilirsiniz. Kargonuzun takibi ve teslimat sürecini yurtiçi kargo firmasından takip edebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda kargo firmasına ve bize sorununuzu iletebilirsiniz. Sorunun çözümünün hızlandırılması konusunda elimizden geleni yapacağız. Ürünün teslimatı sonrasında lütfen kontrol ediniz ve herhangi bir aksilik varsa kargo görevlisi ile tutanak tutmayı unutmayınız.

Fiyatı Hesaplama

Toplam : 4.621,05₺
Kargo Dahil Toplam : 4.621,05₺
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Ürün İnceleme