Basiver.com

Standart kartvizit ofset makinalarımızda basılmaktadır. En az 1000 adetli olarak basılır. Birçok kartvizitin yanyana bir kalıba bağlanması ile basıldığı için baskısı zaman almaktadır. 

BoyutMiktarAdet Fiyatı
83x51 mm1000 164,50₺ 149,50₺
2000 319,50₺ 304,50₺
5000 784,50₺ 769,50₺
10000 1.469,50₺ 1.454,50₺
Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.

Bu ürünümüz ofset makinalarımızda basılmaktadır. En az 1000 adetli olarak basılır. Birçok kartvizitin yanyana bir kalıba bağlanması ile basıldığı için baskısı zaman almaktadır.  

  • Şablonlarımız sayesında Hızlı Tasarım
  • Parlak veya Mat Selefon
  • Tek Yön veya Çift Yön Baskı
  • Köşe veya Oval Kesim

Benim vaktim yok bana hemen lazım diyenler için önerimiz Hızlı Kartvizittir. 

Benim zamanım bol hem  fazla adette  hemde  çok  olsun olsun istiyorum diyenler için önerimiz  Sıvama Kartvizittir.

Hangi sektörün söz konusu olması fark etmeksizin kartvizitler, kendinizi ve işinizi tanımlayabileceğiniz en doğru seçeneklerden biridir. Cüzdan gibi sürekli el altında bulundurulan yerlerde barınabilmesi kartvizitleri şüphesiz vazgeçilmez kılıyor. Sürekli erişilebilir olması ile birlikte firmanızın daha da akılda kalıcı olacağı şüphesiz bir gerçek.

Basiver.com ile sipariş vermek oldukça kolay. Yukarıda hazır olarak verilen ölçüler standart kartvizit boyutlarını doğrudan yansıttığı için herhangi bir değişiklik söz konusu değildir.

Miktarı belirledikten sonra “Kağıt Gramajı ve Cinsi” kısmını kullanabilirsiniz.

Bristol bir yüzeyi işlenmiş, parlak ve tam beyaz iken diğer yüzeyi mat ve pürüzlüdür. Çift taraflı baskı seçimi yaparsanız eğer iki tarafı da baskıya uygun hale gelmiş olacaktır.

Tual Kağıt emilim bakımından yüksek bir kağıt türüdür. Bu özelliği onun diğer kağıtlara nazaran daha soluk görünmesine neden olur. Pürüzlü sayılabilecek bir yapıya sahiptir ve bu pürüz hemen hemen gözle görülebilir seviyededir.

Kuşe, yüzey parlaklığı, pürüzsüzlük, ağırlık gibi belirli özellikler kazanması için polimer veya bileşik ile kaplanarak üretilmektedir. 

“Ne yapmak istiyorsunuz?” bölümü altında sipariş verirken tasarımlarınızı siparişinizle birlikte bize gönderebilir veya sıfırdan herhangi bir harici yazılıma ihtiyaç duymadan, tamamen site içerisinde kendi özel tasarımınızı hazırlayarak baskı için hazır hale getirebilirsiniz. Tasarım yükledikten sonra veya kendi tasarımınızı oluşturduktan sonra “Sepete Git” butonu ile kolaylıkla siparişinizin son basamağına gidebilir, adres bilgilerinizi girebilir, ödeme seçeneklerine erişebilirsiniz.

“Sizin için tasarlayalım” kısmında ise tasarıma sahip değilseniz uzman ekibimizce çarpıcı bir tasarıma sahip olabilir ve baskıya dökebilirsiniz. Bunun için “Sizin için tasarlayalım” kısmını “Evet” olarak işaretleyip, hemen aşağıdan “Ne yapmak istiyorsunuz” kısmını kullanabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda uzman ekibimizce hazırlanan amacına yönelik bir tasarımla baskınızı size ulaştırmış olacağız.

Kargo konusunda herhangi bir şüpheye yer vermemek adına kargo hesaplama aracımız da yine hizmetinizdedir. Türkiye’nin dilediğiniz noktasına sipariş verebilir ve bunu maliyet üzerinden saniyeler içerisinde hesaplayabilirsiniz.

Herhangi bir soru, görüş ve öneriniz için hemen sağ alt tarafta bulunan WhatsApp iletişim seçeneğimizden yararlanabilir, saniyeler içerisinde destek alabilirsiniz! 
KARGO SÜRECİMİZ KONUSUNDA BİLMENİZ GEREKENLER

Üretim, Paketleme ve Kargoya Teslimat

Siparişleriniz siparişinizden sonra hızlıca üetime alınmaktadır. Üretimi tamamlanan Ürünleriniz kargoda zarar görmeyecek şekilde paketlenerek işyerimizden kargo kuryesine teslim edilmektedir.

Kargo Takibi ve Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünlerinizin kargo takip numarasına sistemimiz üzerinden alabilirsiniz. Kargonuzun takibi ve teslimat sürecini yurtiçi kargo firmasından takip edebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda kargo firmasına ve bize sorununuzu iletebilirsiniz. Sorunun çözümünün hızlandırılması konusunda elimizden geleni yapacağız. Ürünün teslimatı sonrasında lütfen kontrol ediniz ve herhangi bir aksilik varsa kargo görevlisi ile tutanak tutmayı unutmayınız.

Fiyatı Hesaplama

Toplam : 182,50₺ 167,50₺

Posta kodunuzu girin
Kargo Dahil Toplam : 167,50₺
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Ürün İnceleme