Basiver.com

Mouse pad, kullanılan herhangi bir mouse için kesinlikle vazgeçilmezdir. Mouse hareketlerinin monitörde daha akışkan ve kontrollü sonuçlarını görebilmek için en iyi üründür. Masanın yüzeyinden bağımsız, kendi yüzeyi ile mouse hareketlerini şüphesiz en iyi anlayan ve bilgisayar ortamına göre yorumlayan üründür.

BoyutEn azEn çokAdet Fiyatı
22x19130 108,00₺
3160 94,50₺
61100 81,00₺
Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.

Mouse pad üzerine kendi logonuzu veya firmanızın yansımasını bastırabilir; çalışanlarınıza, müşterilerinize veya çevrenize hediye edebilirsiniz. Hedef kitlenizi her yerden karşılayabilmek için kesinlikle gereken bir üründür ve mutlaka pozitif yönleriyle karşılaşacaksınız. Tek dikkat etmeniz gereken kaliteli bir baskı. Tam bu noktada kaliteden asla ödün vermeyen basiver.com, en iyi mouse padve baskısı ile sizlere en doğru cevabı verecektir.

“Ne yapmak istiyorsunuz?” bölümü altında sipariş verirken tasarımlarınızı siparişinizle birlikte bize gönderebilir veya sıfırdan herhangi bir harici yazılıma ihtiyaç duymadan, tamamen site içerisinde kendi özel tasarımınızı hazırlayarak baskı için hazır hale getirebilirsiniz. Tasarım yükledikten sonra veya kendi tasarımınızı oluşturduktan sonra “Sepete Git” butonu ile kolaylıkla siparişinizin son basamağına gidebilir, adres bilgilerinizi girebilir, ödeme seçeneklerine erişebilirsiniz.

“Sizin için tasarlayalım” kısmında ise tasarıma sahip değilseniz uzman ekibimizce çarpıcı bir tasarıma sahip olabilir ve baskıya dökebilirsiniz. Bunun için “Sizin için tasarlayalım” kısmını “Evet” olarak işaretleyip, hemen aşağıdan “Ne yapmak istiyorsunuz” kısmını kullanabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda uzman ekibimizce hazırlanan amacına yönelik bir tasarımla baskınızı size ulaştırmış olacağız.

Kargo konusunda herhangi bir şüpheye yer vermemek adına kargo hesaplama aracımız da yine hizmetinizdedir. Türkiye’nin dilediğiniz noktasına sipariş verebilir ve bunu maliyet üzerinden saniyeler içerisinde hesaplayabilirsiniz.

Herhangi bir soru, görüş ve öneriniz için hemen sağ alt tarafta bulunan WhatsApp iletişim seçeneğimizden yararlanabilir, saniyeler içerisinde destek alabilirsiniz!

KARGO SÜRECİMİZ KONUSUNDA BİLMENİZ GEREKENLER

Üretim, Paketleme ve Kargoya Teslimat

Siparişleriniz siparişinizden sonra hızlıca üetime alınmaktadır. Üretimi tamamlanan Ürünleriniz kargoda zarar görmeyecek şekilde paketlenerek işyerimizden kargo kuryesine teslim edilmektedir.

Kargo Takibi ve Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünlerinizin kargo takip numarasına sistemimiz üzerinden alabilirsiniz. Kargonuzun takibi ve teslimat sürecini yurtiçi kargo firmasından takip edebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda kargo firmasına ve bize sorununuzu iletebilirsiniz. Sorunun çözümünün hızlandırılması konusunda elimizden geleni yapacağız. Ürünün teslimatı sonrasında lütfen kontrol ediniz ve herhangi bir aksilik varsa kargo görevlisi ile tutanak tutmayı unutmayınız.

Fiyatı Hesaplama

(Min: 1, Max: 100)
Toplam : 108,00₺

Posta kodunuzu girin
Kargo Dahil Toplam : 108,00₺
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Ürün İnceleme