Basiver.com

Koku zihinden hiçbir zaman gitmez. Firmanıza özel oto kokusu, görselliği ve kokusuyla zihinlerde uzun süre yer edinecektir. Kaliteli koku ve kaliteli malzeme kalitesi ile basiver.com sizlere bu konuda yardım etmekten çekinmeyecektir. Türkiye’nin neresine sipariş verirseniz verin, kargonuz bedava!

BoyutMiktarAdet Fiyatı
6x8 (Yatay)1000 1.566,00₺
2000 2.578,50₺
5000 4.050,00₺
10000 10.786,50₺
6x8 (Dikey)1000 1.471,50₺
2000 2.686,50₺
5000 5.386,50₺
Daha Fazla
Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.

Basiver.com ile sipariş vermek oldukça kolay. Yukarıda hazır olarak verilen yatay, dikey ve kare seçenekleriyle birlikte oto kokunuzu özelleştirebilirsiniz.

“Ne yapmak istiyorsunuz?” bölümü altında sipariş verirken tasarımlarınızı siparişinizle birlikte bize gönderebilir veya sıfırdan herhangi bir harici yazılıma ihtiyaç duymadan, tamamen site içerisinde kendi özel tasarımınızı hazırlayarak baskı için hazır hale getirebilirsiniz. Tasarım yükledikten sonra veya kendi tasarımınızı oluşturduktan sonra “Sepete Git” butonu ile kolaylıkla siparişinizin son basamağına gidebilir, adres bilgilerinizi girebilir, ödeme seçeneklerine erişebilirsiniz.

“Sizin için tasarlayalım” kısmında ise tasarıma sahip değilseniz uzman ekibimizce çarpıcı bir tasarıma sahip olabilir ve baskıya dökebilirsiniz. Bunun için “Sizin için tasarlayalım” kısmını “Evet” olarak işaretleyip, hemen aşağıdan “Ne yapmak istiyorsunuz” kısmını kullanabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda uzman ekibimizce hazırlanan amacına yönelik bir tasarımla baskınızı size ulaştırmış olacağız.

Herhangi bir soru, görüş ve öneriniz için hemen sağ alt tarafta bulunan WhatsApp iletişim seçeneğimizden yararlanabilir, saniyeler içerisinde destek alabilirsiniz!

KARGO SÜRECİMİZ KONUSUNDA BİLMENİZ GEREKENLER

Üretim, Paketleme ve Kargoya Teslimat

Siparişleriniz siparişinizden sonra hızlıca üetime alınmaktadır. Üretimi tamamlanan Ürünleriniz kargoda zarar görmeyecek şekilde paketlenerek işyerimizden kargo kuryesine teslim edilmektedir.

Kargo Takibi ve Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünlerinizin kargo takip numarasına sistemimiz üzerinden alabilirsiniz. Kargonuzun takibi ve teslimat sürecini yurtiçi kargo firmasından takip edebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda kargo firmasına ve bize sorununuzu iletebilirsiniz. Sorunun çözümünün hızlandırılması konusunda elimizden geleni yapacağız. Ürünün teslimatı sonrasında lütfen kontrol ediniz ve herhangi bir aksilik varsa kargo görevlisi ile tutanak tutmayı unutmayınız.

Fiyatı Hesaplama

Toplam : 1.566,00₺
Kargo Dahil Toplam : 1.566,00₺
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Ürün İnceleme