Basiver.com
Plastik Kartvizit

Plastik kartvizit, genel anlamda bir kartvizit olsa da plastik olmasından ötürü oldukça sağlam ve kaliteli bir duruş sergiler. Üzerinde sizin şirket veya markanızın tasarımız söz konusu olduğundan, sağlam ve kaliteli bir duruş sergilemesi oldukça önemlidir. Kartvizitler bir noktada müşterilerinize vermiş olduğunuz bir “ilk izlenim”’dir. Bu bağlamda kartvizitiniz kaliteli ve dayanıklı olmalıdır. Kalite konusunda basiver.com üzerinden sipariş vereceğiniz her bir ürün sizi tatmin edecektir ancak dayanıklılık konusunda tabii ki plastik bir ürün daha dayanıklı olacaktır.

BoyutMiktarAdet Fiyatı
84x54500 810,00₺ 795,00₺
1000 1.485,00₺ 1.470,00₺
Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.

Dilerseniz diğer kartvizit çeşitlerimize de Standart Karvizit ve Sıvama Kartvizit linklerinden ulaşabilirsiniz.

Çarpıcı bir tasarımınız var ise basiver.com kalitesi sizler için ihtiyacınız olan kaliteyi servis edecektir.

Bir tasarıma sahip değilseniz basiver.com kendi uzman ekibiyle eksik olan tasarımınızı üstlenecek ve etkileyici bir tasarımla hedef kitlenize ulaşmanıza yardım edecektir.

Tamamen harici bir yazılıma ihtiyaç duymadan kendi tasarımlarınızı dahi sitemiz üzerinden oluşturabilir, vereceğiniz siparişe dahil edebilirsiniz.

Tasarım konusunda 2 adet revize hakkınız vardır ve bunlar daha sonra arttırılamaz. Görsellerinizi sipariş sonrasında grafik@basiver.com adresine toplu şekilde gönderebilirsiniz. Tasarımda yer alması gereken yazıları ise açıklama kısmına lütfen eksiksiz bir şekilde giriniz.

Tasarımınız yerleşim açısından oldukça önemli. Bu nedenle renk seçimi, yazı tipi gibi bilgileri detaylı bir şekilde girmeyi lütfen unutmayınız. Dilerseniz bir kağıda hayalinizdeki tasarımı çizebilir ve bize ulaştırabilirsiniz. Uzman ekibimizce tasarımınız en kaliteli ve düzgün bir biçimde hayata geçirilecektir.

Tasarımınız onaylanan sipariş sonrasında 1 iş günü içerisinde hazırlanarak tekrardan sizlerin onayına sunulacaktır. Başta da belirtildiği gibi 2 adet revize hakkınız bulunduğundan, tasarım konusunda dilediğiniz değişimi 2 defaya mahsus yapabilirsiniz.

Basiver.com ile sipariş vermek oldukça kolay. Yukarıda hazır olarak verilen ölçüler kartvizitler için standart ölçüler olduğundan değiştirilmesi mümkün değildir. Cüzdan, cep boyları için özel olarak belirlenmiş ve standart ölçüler olarak kabul edilmiştir.

“Ne yapmak istiyorsunuz?” bölümü altında sipariş verirken tasarımlarınızı siparişinizle birlikte bize gönderebilir veya sıfırdan herhangi bir harici yazılıma ihtiyaç duymadan, tamamen site içerisinde kendi özel tasarımınızı hazırlayarak baskı için hazır hale getirebilirsiniz. Tasarım yükledikten sonra veya kendi tasarımınızı oluşturduktan sonra “Sepete Git” butonu ile kolaylıkla siparişinizin son basamağına gidebilir, adres bilgilerinizi girebilir, ödeme seçeneklerine erişebilirsiniz.

“Sizin için tasarlayalım” kısmında ise tasarıma sahip değilseniz uzman ekibimizce çarpıcı bir tasarıma sahip olabilir ve baskıya dökebilirsiniz. Bunun için “Sizin için tasarlayalım” kısmını “Evet” olarak işaretleyip, hemen aşağıdan “Ne yapmak istiyorsunuz” kısmını kullanabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda uzman ekibimizce hazırlanan amacına yönelik bir tasarımla baskınızı size ulaştırmış olacağız.

Kargo konusunda herhangi bir şüpheye yer vermemek adına kargo hesaplama aracımız da yine hizmetinizdedir. Türkiye’nin dilediğiniz noktasına sipariş verebilir ve bunu maliyet üzerinden saniyeler içerisinde hesaplayabilirsiniz.

Herhangi bir soru, görüş ve öneriniz için hemen sağ alt tarafta bulunan WhatsApp iletişim seçeneğimizden yararlanabilir, saniyeler içerisinde destek alabilirsiniz!

KARGO SÜRECİMİZ KONUSUNDA BİLMENİZ GEREKENLER

Üretim, Paketleme ve Kargoya Teslimat

Siparişleriniz siparişinizden sonra hızlıca üetime alınmaktadır. Üretimi tamamlanan Ürünleriniz kargoda zarar görmeyecek şekilde paketlenerek işyerimizden kargo kuryesine teslim edilmektedir.

Kargo Takibi ve Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünlerinizin kargo takip numarasına sistemimiz üzerinden alabilirsiniz. Kargonuzun takibi ve teslimat sürecini yurtiçi kargo firmasından takip edebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda kargo firmasına ve bize sorununuzu iletebilirsiniz. Sorunun çözümünün hızlandırılması konusunda elimizden geleni yapacağız. Ürünün teslimatı sonrasında lütfen kontrol ediniz ve herhangi bir aksilik varsa kargo görevlisi ile tutanak tutmayı unutmayınız.

Fiyatı Hesaplama

Toplam : 810,00₺ 795,00₺

Posta kodunuzu girin
Kargo Dahil Toplam : 795,00₺
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Ürün İnceleme