Basiver.com

CLP, bir ürün, hizmet, kampanya veya organizasyonun tanıtılması ve duyurulmasında kullanılan görsel bir reklam aracıdır. Açık hava için söz konusu olan bu reklam türüne genellikle duraklarda veya kaldırımlarda rastlayabiliriz. Oldukça etkili olan CLP reklam türü için basiver.com yüksek kalitede Raket CLP baskı yapabilir ve sizlere kısa sürede teslim edebilir.

BoyutEn azEn çokAdet Fiyatı
118x175 cm110000 55,00₺
Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.

Basiver.com ile sipariş vermek oldukça kolay. Yukarıda hazır olarak verilen ölçüler Raket CLP baskı için standart ölçüler olup değiştirilmesi mümkün değildir.

“Ne yapmak istiyorsunuz?” bölümü altında sipariş verirken tasarımlarınızı siparişinizle birlikte bize gönderebilir veya sıfırdan herhangi bir harici yazılıma ihtiyaç duymadan, tamamen site içerisinde kendi özel tasarımınızı hazırlayarak baskı için hazır hale getirebilirsiniz. Tasarım yükledikten sonra veya kendi tasarımınızı oluşturduktan sonra “Sepete Git” butonu ile kolaylıkla siparişinizin son basamağına gidebilir, adres bilgilerinizi girebilir, ödeme seçeneklerine erişebilirsiniz.

Kargo konusunda herhangi bir şüpheye yer vermemek adına kargo hesaplama aracımız da yine hizmetinizdedir. Türkiye’nin dilediğiniz noktasına sipariş verebilir ve bunu maliyet üzerinden saniyeler içerisinde hesaplayabilirsiniz.

 

Herhangi bir soru, görüş ve öneriniz için hemen sağ alt tarafta bulunan WhatsApp iletişim seçeneğimizden yararlanabilir, saniyeler içerisinde destek alabilirsiniz!

 

KARGO SÜRECİMİZ KONUSUNDA BİLMENİZ GEREKENLER

Üretim, Paketleme ve Kargoya Teslimat

Siparişleriniz siparişinizden sonra hızlıca üetime alınmaktadır. Üretimi tamamlanan Ürünleriniz kargoda zarar görmeyecek şekilde paketlenerek işyerimizden kargo kuryesine teslim edilmektedir.

Kargo Takibi ve Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünlerinizin kargo takip numarasına sistemimiz üzerinden alabilirsiniz. Kargonuzun takibi ve teslimat sürecini yurtiçi kargo firmasından takip edebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda kargo firmasına ve bize sorununuzu iletebilirsiniz. Sorunun çözümünün hızlandırılması konusunda elimizden geleni yapacağız. Ürünün teslimatı sonrasında lütfen kontrol ediniz ve herhangi bir aksilik varsa kargo görevlisi ile tutanak tutmayı unutmayınız.

Fiyatı Hesaplama

Toplam : 55,00₺

Posta kodunuzu girin
Kargo Dahil Toplam : 55,00₺
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Ürün İnceleme