Basiver.com

Yelken bayraklar dış mekan olarak firmanızı tam anlamıyla temsil etmeye yarar. Uzun yapısı sayesinde etrafında bulunan araçlar veya benzeri etmenler görülmesini engelleyemez ve tam anlamıyla “Buradayız!” diye kendini gösterir. Kurumsal firmaların yanı sıra, çeşitli organizasyonlar tarafından da sıkça tercih edilir.

BoyutMiktarAdet Fiyatı
75x3001 162,00₺
2 297,00₺
3 425,25₺
4 540,00₺
5 629,10₺
10 1.194,75₺
20 2.227,50₺
Daha Fazla
Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.

Kurumsal kimlik kazandırırken aynı zamanda özgüvenli bir şekilde markayı yansıttığı için çokça tercih edilir. Kaliteli olması uzun süreler boyunca kullanımına ve görmesi gereken reklam gücünü devam ettirmesini sağlar. Bu bağlamda basiver.com kalite konusunda kesinlikle ödün vermez ve sizleri asla üzmez.

Alanında uzman ekibimizce hazırlanan yelken bayrak, hedef kitlenizin sizleri daha kolay ve hızlıca farketmesini sağlar.

Basiver.com ile sipariş vermek oldukça kolay. Yukarıda hazır olarak verilen ölçüler yelken bayrak için tek ve standart ölçü olduğu için değişiklik söz konusu değildir.

“Takım” seçeneği bölümünde dilerseniz yalnızca bayrak, dilerseniz bayrak, duba ve direk de sipariş vererek maliyetinize kolaylıkla ekleyebilirsiniz.

“Ne yapmak istiyorsunuz?” bölümü altında sipariş verirken tasarımlarınızı siparişinizle birlikte bize gönderebilir veya sıfırdan herhangi bir harici yazılıma ihtiyaç duymadan, tamamen site içerisinde kendi özel tasarımınızı hazırlayarak baskı için hazır hale getirebilirsiniz. Tasarım yükledikten sonra veya kendi tasarımınızı oluşturduktan sonra “Sepete Git” butonu ile kolaylıkla siparişinizin son basamağına gidebilir, adres bilgilerinizi girebilir, ödeme seçeneklerine erişebilirsiniz.

“Sizin için tasarlayalım” kısmında ise tasarıma sahip değilseniz uzman ekibimizce çarpıcı bir tasarıma sahip olabilir ve baskıya dökebilirsiniz. Bunun için “Sizin için tasarlayalım” kısmını “Evet” olarak işaretleyip, hemen aşağıdan “Ne yapmak istiyorsunuz” kısmını kullanabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda uzman ekibimizce hazırlanan amacına yönelik bir tasarımla baskınızı size ulaştırmış olacağız.

Kargo konusunda herhangi bir şüpheye yer vermemek adına kargo hesaplama aracımız da yine hizmetinizdedir. Türkiye’nin dilediğiniz noktasına sipariş verebilir ve bunu maliyet üzerinden saniyeler içerisinde hesaplayabilirsiniz.

Herhangi bir soru, görüş ve öneriniz için hemen sağ alt tarafta bulunan WhatsApp iletişim seçeneğimizden yararlanabilir, saniyeler içerisinde destek alabilirsiniz!

KARGO SÜRECİMİZ KONUSUNDA BİLMENİZ GEREKENLER

Üretim, Paketleme ve Kargoya Teslimat

Siparişleriniz siparişinizden sonra hızlıca üetime alınmaktadır. Üretimi tamamlanan Ürünleriniz kargoda zarar görmeyecek şekilde paketlenerek işyerimizden kargo kuryesine teslim edilmektedir.

Kargo Takibi ve Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünlerinizin kargo takip numarasına sistemimiz üzerinden alabilirsiniz. Kargonuzun takibi ve teslimat sürecini yurtiçi kargo firmasından takip edebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda kargo firmasına ve bize sorununuzu iletebilirsiniz. Sorunun çözümünün hızlandırılması konusunda elimizden geleni yapacağız. Ürünün teslimatı sonrasında lütfen kontrol ediniz ve herhangi bir aksilik varsa kargo görevlisi ile tutanak tutmayı unutmayınız.

Fiyatı Hesaplama

Toplam : 162,00₺

Posta kodunuzu girin
Kargo Dahil Toplam : 162,00₺
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Ürün İnceleme