Basiver.com

Yer/Zemin etiketi, genellikle alışveriş merkezi gibi kalabalık ortamlarda, mağazaların yerlerine doğrudan müşterilerin görebileceği şekilde yerleştirilir ve oldukça ciddi işler ortaya koyar.

Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.
 
 
x
 
 

Örneğin mesafeler konusunda önemli uyarıları birilerine ihtiyaç duymadan gerçekleştirir ve ortamda herhangi bir ekstra gürültü kirliliğine de mahal vermemiş olur. Bu bağlamda bir işletme için oldukça önemli olduğunu düşündüğümüz yer/zemin etiketi, kalitesiyle de kendini gösterebilmelidir. Sonuçta üzerine basılan bir materyalin ciddi anlamda güçlü ve dayanıklı olması gerekir. Bu noktada basiver.com sizler için en kaliteli yer/zemin etiketi üretimini gerçekleştirip, dilediğiniz noktaya kısa sürede, maksimum kalitede yetiştirir.

Çarpıcı bir tasarımınız var ise basiver.com kalitesi sizler için ihtiyacınız olan kaliteyi servis edecektir.

Bir tasarıma sahip değilseniz basiver.com kendi uzman ekibiyle eksik olan tasarımınızı üstlenecek ve etkileyici bir tasarımla hedef kitlenize ulaşmanıza yardım edecektir.

Tamamen harici bir yazılıma ihtiyaç duymadan kendi tasarımlarınızı dahi sitemiz üzerinden oluşturabilir, vereceğiniz siparişe dahil edebilirsiniz.

“Ne yapmak istiyorsunuz?” bölümü altında sipariş verirken tasarımlarınızı siparişinizle birlikte bize gönderebilir veya sıfırdan herhangi bir harici yazılıma ihtiyaç duymadan, tamamen site içerisinde kendi özel tasarımınızı hazırlayarak baskı için hazır hale getirebilirsiniz. Tasarım yükledikten sonra veya kendi tasarımınızı oluşturduktan sonra “Sepete Git” butonu ile kolaylıkla siparişinizin son basamağına gidebilir, adres bilgilerinizi girebilir, ödeme seçeneklerine erişebilirsiniz.

“Sizin için tasarlayalım” kısmında ise tasarıma sahip değilseniz uzman ekibimizce çarpıcı bir tasarıma sahip olabilir ve baskıya dökebilirsiniz. Bunun için “Sizin için tasarlayalım” kısmını “Evet” olarak işaretleyip, hemen aşağıdan “Ne yapmak istiyorsunuz” kısmını kullanabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda uzman ekibimizce hazırlanan amacına yönelik bir tasarımla baskınızı size ulaştırmış olacağız.

Kargo konusunda herhangi bir şüpheye yer vermemek adına kargo hesaplama aracımız da yine hizmetinizdedir. Türkiye’nin dilediğiniz noktasına sipariş verebilir ve bunu maliyet üzerinden saniyeler içerisinde hesaplayabilirsiniz.

Herhangi bir soru, görüş ve öneriniz için hemen sağ alt tarafta bulunan WhatsApp iletişim seçeneğimizden yararlanabilir, saniyeler içerisinde destek alabilirsiniz!

Fiyatı Hesaplama

Toplam : 81,00₺

Posta kodunuzu girin
Kargo Dahil Toplam : 81,00₺
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Ürün İnceleme