Yardım ve Destek

Sıkça Sorulan Sorular

Üretime gitmeyen her sipariş için iptal hakkınız mevcut, müşteri destek uzmanlarımıza ulaşmanız yeterli.

***Baskısız ürünler hariç, tasarım yüklemediğiniz- baskı onayı vermediğiniz – otomatik olarak üretim aşamasına geçmemiş siparişleriniz için iptal hakkınız mevcut.

Tarafınıza gelen iptal mailinden sonra, sipariş için ödediğiniz tutarı, ödeme yaptığınız kredi kartınızın ekstresi ya da banka hesap hareketlerinizde görüntüleyebilirsiniz. (ortalama 5 iş günü)

**Taksitli alışverişlerde, sipariş için ödediğiniz bedel yine taksitli olarak kartınıza iade edilecektir.

** Havale-eft ödemeleriniz için ıban- ıban sahibinin isim-soy ismi ve banka ismi bilgilerine ihtiyacımız olacak.

Baskı onayı verilmiş ve üretim aşamasına girmiş siparişin iptali  mümkün değildir. (Baskısız ürünler hariç)

  • Baskılı Ürünler haricindeki siparişlerinizi, siparişinizin tarafınıza tesliminden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • Tarafınızca gönderilen dosyaya uygun olarak basılmış Baskılı Ürünler’ de ise iade imkanı bulunmamaktadır. Bununla birlikte, bu ürünlerde yalnızca tarafımızdan kaynaklanan bir sorunun doğması halinde, ilgili ürün talebiniz ve değerlendirmemiz üzerine tekrar baskıya alınacak ve değişiklik talebinin kabulünde belirtilen sürede teslim edilecektir.
  • Ürünlerin bizden kaynaklanan bir sebeple tekrar baskıya alınması halinde, ürünün tarafınızca onay verildiği şekilde tekraren baskıya alınacağını ve bu kapsamda gönderdiğiniz belgede düzeltme yapılmayacağını da ayrıca belirtmek isteriz.
  • Kullanılmış ve hasar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilememektedir.
  • Hazır şablonlarımız üzerinden tasarladığınız ya da yüklediğiniz tasarımlardaki kullanıcı kaynaklı sorunlardan tarafımız sorumlu değildir. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için sipariş vermeden önce ve tarafınıza baskı onayı sunulduğunda tasarımlarınızı dikkatle kontrol ediniz. Kontrol edilmeden baskı onayı verilen ürünlerin  iadesi kabul edilmemektedir.
  • İade işleminin yapılabilmesi için Müşteri İlişkileri’ ne ulaşarak iade talebinizi belirtmeniz yeterlidir. e-fatura mükellefi müşterilerimizin iade faturası kesmesi gerekmektedir. İade talebiniz için buradaki formu doldurabilirsiniz.

Ürünün yukarıda belirtilen İade Koşulları’na uygunluğu Kalite Yönetim Departmanımız tarafından kontrol edilip iadeye uygun bulunması ve iade onayı verilmesini takiben 10 gün içinde, siparişinize ilişkin yaptığınız ödemenin iadesi, ödeme yönteminize bağlı olarak kredi kartınıza veya banka hesabınıza aktarılacaktır. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda veya banka hesabınızda görmeniz birkaç gün sürebilir. Para iade süresi sadece hesabınızın bulunduğu bankaya bağlıdır ve bu kapsamda tarafımızın süreçle ilgili herhangi bir hak veya yetkisi bulunmamaktadır.

Kalite Yönetim Departmanımız tarafından yapılan değerlendirme sonucunda iade talebinizin İade Koşulları’na uygun olmadığı belirlenir ve bu sebeple iade onayı verilmezse iade talebiyle gönderdiğiniz ürün 10 gün içinde karşı ödemeli olarak internet sitemizde kayıtlı olan adresinize yeniden gönderilecektir.

Selefon ürünlere ekstra koruma sağlayan şeffaf ve ince bir kaplamadır. Ürüne baskı yapıldıktan sonra uygulanır. Kağıt ürünlerini suya, ışığa ve diğer dış etkenlere karşı korumak amacıyla uygulanır. Ürünün yıpranması ve yırtılmasını zorlaştırır, böylece ürünün kullanım ömrünü uzatır, kalitesini ve dayanıklılığını artırır.

Selefon; kartvizit, el ilanı, broşür, davetiye, kitap ayracı, defter kapağı, cepli dosya, karton çanta vb ürünlere uygulanabilir. Ancak 135 gramdan daha ince kağıtlarda uygulanamaz.

Selefonun en çok kullanılan 2 çeşidi vardır:

Mat Selefon: En çok tercih edilen selefon türüdür. Mat bitişlidir, şık bir görünüm sağlar.

Parlak Selefon: Ürüne parlak bir görüntü verir, dikkat çekicidir.

İletişim Formu

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Fill out this field