Basiver.com

Kırlangıç bayrak özellikle kurumsal alanda olmazsa olmazlardandır. Alanında daha profesyonel bir görüntü sunarken, hedef kitlenin dikkatini kesinlikle çekmeye yarar. Özellikle dış mekanlarda, firma bahçesinde ve içinde sıkça kullanılır. Kurumsal kimlik için oldukça önemli olan kırlangıç bayrak, tabi ki kalitesiyle de kendinden söz ettirmelidir.

Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.
 
 
x
 
 

Kalite konusu sizleri asla üzmeyecek olan basiver.com, alanında uzman ekibiyle birlikte sizler için en doğru ve kaliteli malzemelerden üretimi gerçekleştirip kurumsal görünümünüze ciddi anlamda katkı sağlar. En yeni teknoloji üretim cihazlarıyla hedef kitlenizin dikkatini en baştan çekmeyi amaçlar.

Basiver.com ile sipariş vermek oldukça kolay. Yukarıda hazır olarak verilen ölçüleri seçebilir veya özel ölçü oluşturarak hayalinizdeki tasarımı saniyeler içerisinde talep edebilirsiniz.

Kuyruk seçimi kısmında ise tamamen zevkinize hitap eden “Üçgen”, ”Düz” veya “Kırlangıç” opsiyonlarından birini seçerek farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Malzeme seçimi sırasında yapacağınız seçimler doğrudan malzeme kalitesini etkilediğinden seçiminizi yapmayı unutmayın!

Vinil, bir tür organik bileşik olmakla beraber halk dilinde PVC olarak bilinir. Fiyat açısından uygun olmasıyla birlikte fiyat performans için rakipsiz sayılabilir. En hızlı üretim ile acil olan siparişleriniz gün içinde yetiştirecek ve kargolanacaktır.

Raşel kumaş baskılar, adından da anlaşılacağı üzere bir tür kumaş çeşidi gibi işlevseldir. Vinil bayrak türlerine göre kırılma ve çatlama gibi özellikleri olmadığından genellikle daha çok tercih edilir. Çift yönlü baskı ile her iki taraftan da net ve temiz görüntü elde edilir. Ayrıca yıkanabilir bir malzemedir.

Saten ise genellikle halk arasında da net olarak bilinen saten kumaş üzerine yapılan dijital baskıdır. Tek yön baskıdır ve oldukça kaliteli bir görüntü sunar.

“Ne yapmak istiyorsunuz?” bölümü altında sipariş verirken tasarımlarınızı siparişinizle birlikte bize gönderebilir veya sıfırdan herhangi bir harici yazılıma ihtiyaç duymadan, tamamen site içerisinde kendi özel tasarımınızı hazırlayarak baskı için hazır hale getirebilirsiniz. Tasarım yükledikten sonra veya kendi tasarımınızı oluşturduktan sonra “Sepete Git” butonu ile kolaylıkla siparişinizin son basamağına gidebilir, adres bilgilerinizi girebilir, ödeme seçeneklerine erişebilirsiniz.

“Sizin için tasarlayalım” kısmında ise tasarıma sahip değilseniz uzman ekibimizce çarpıcı bir tasarıma sahip olabilir ve baskıya dökebilirsiniz. Bunun için “Sizin için tasarlayalım” kısmını “Evet” olarak işaretleyip, hemen aşağıdan “Ne yapmak istiyorsunuz” kısmını kullanabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda uzman ekibimizce hazırlanan amacına yönelik bir tasarımla baskınızı size ulaştırmış olacağız.

Kargo konusunda herhangi bir şüpheye yer vermemek adına kargo hesaplama aracımız da yine hizmetinizdedir. Türkiye’nin dilediğiniz noktasına sipariş verebilir ve bunu maliyet üzerinden saniyeler içerisinde hesaplayabilirsiniz.

 

Herhangi bir soru, görüş ve öneriniz için hemen sağ alt tarafta bulunan WhatsApp iletişim seçeneğimizden yararlanabilir, saniyeler içerisinde destek alabilirsiniz!

KARGO SÜRECİMİZ KONUSUNDA BİLMENİZ GEREKENLER

Üretim, Paketleme ve Kargoya Teslimat

Siparişleriniz siparişinizden sonra hızlıca üetime alınmaktadır. Üretimi tamamlanan Ürünleriniz kargoda zarar görmeyecek şekilde paketlenerek işyerimizden kargo kuryesine teslim edilmektedir.

Kargo Takibi ve Teslimat

Kargoya teslim edilen ürünlerinizin kargo takip numarasına sistemimiz üzerinden alabilirsiniz. Kargonuzun takibi ve teslimat sürecini yurtiçi kargo firmasından takip edebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda kargo firmasına ve bize sorununuzu iletebilirsiniz. Sorunun çözümünün hızlandırılması konusunda elimizden geleni yapacağız. Ürünün teslimatı sonrasında lütfen kontrol ediniz ve herhangi bir aksilik varsa kargo görevlisi ile tutanak tutmayı unutmayınız.

Fiyatı Hesaplama

Kırlangıç
Üçgen
Düz
Toplam : 52,50₺

Posta kodunuzu girin
Kargo Dahil Toplam : 52,50₺
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Ürün İnceleme